Fim Medical Tek Kullanımlık Medikal Maske Nedir ?

Fim medical maske üretim merkezi

Fim Medical tek kullanımlık medikal maske hijyen koşullarında üretilen kumaş yapısı olan 3 katlı medikal maskedir. Dokumasız kumaş ile daha tutucu bir yapıdadır, toz geçirmez ve anti bakteriyel fim medikal tek kullanımlık medikal maske cilt dostudur. Günümüzde sıkça kullanılmaya başlanan medikal maskeler hastalık taşıyan kişilerin solunum yolları ile virüsleri yaymasını engellemek amaçlı kullanımı çok önemli maskelerdir.

Solunum yollarının tamamen kapatılması için maskeyi ağız ve burun bölgesini tamamen kapatmak son derece kritiktir. Tek kullanımlık medikal maskeleri kalitesini belgeler ve sertifikalarla kanıtlamış sağlık bakanlığı standartlarında üretim merkezine sahip toptan olarak satın almak için Fim Medical sipariş sayfasından sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Medikal maskeler her bedene uygun şekilde üretilmektedir kadın ve erkek ebatlarına uygun kulak bölgesini rahatsız etmeyecek uzun süre takılı kalması halinde cilde zarar vermeyecek şekilde üretilen cilt dostu ürünlerdir.

İstanbul’da toptan medikal maske üretimi ile ayda 10 milyon adet üretim kapasitesine sahip teknolojik ekipmanlarımız mevcuttur üretim merkezimizi incelemek için üretim merkezi sayfamızı inceleyebilirsiniz.