Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Hakkımızda en çok sorulan soruların cevaplarını sizler için derledik

Fim Medical tek kullanımlık medikal cerrahi ürünleri toptan olarak satmaktatır sipariş vermek için sipariş sayfamıza göz atabilirsiniz

Tek kullanımlık tıbbi ürünlerimizi tamamen kalite standartlarına uygun şekilde üretiyoruz. Süreçte üretimde görev alan ekip arkadaşlarımız da covid önlemlerine uygun şekilde steril tek kullanımlık ürünlerimizi kullanmaktadırlar. detayları için Fim medical üretim merkezi sayfamızı kontrol edebilirsiniz.

Fim Medical tek kullanımlık medical ürünlerini üretmek için gerekli bütün sertifikaları raporları almıştır fim medical sertifikaları sayfasından kontrol edebilirsiniz ek olarak Fim Medical ürünleri Sağlık Bakanlığı ürün takip sisteminde yer almaktadır.

Fim Medical tek kullanımlık ürünlerini konfeksiyon şeklinde seri üretim yapıp insan sağlığını hiçe sayacak şekilde değil tamamen insan sağlığı bilincinde çok dikkatli şekilde ürünlerini üretmektedir. Tamamen yasal süreci ilerletirken çalışma ortamımızı buna göre şekillendirdik aldığımız sertifikalar Iso belgeleri ve denetimler bunun kanıtıdır.

Tulum 1

Fim Medical İle İletişim Kur

Görüş öneri ve sorularınızı buradan iletebilirsiniz.