Ameliyat Önlüğü Nedir Yapısı ve Kalitesi Nasıl Anlaşılır

ameliyat önlüğü nasıl kullanılır

Genellikle cerrahi operasyonlarda sıklıkla kullanılan ameliyat önlükleri,ameliyathane görevlilerinin tecrübeleri ve görüş açıları ile dataları toplanıp tasarımı yapılan tek kullanımlık hijyenik kumaş önlüklerdir.

Araştırmalar sonrası her bedene uygun şekilde üretilen ve hareket kabileyini engellemeyecek konforlu yapıda olmasını uygun bulmuştur. 3 tasarım altında buluşan ameliyat önlükleri 2 renk ana renk altında toplandı beyaz ve mavi olmak üzere iki renk seçeneği olan ameliyat önlükleri kolları lastikli veya ribanalı olacak şekilde kol kavraması kişinin seçeneği ya da yapılan işe uygun olacak şekilde türetildi.

Önlerinde fermuar bulunmayan arkadan kuşak bağlanması ile beden problemi ortadan kaldırıldı. Bel genişliğine göre arkada bulunan kuşağı gevşetebilir veya sıkabilirsiniz.

Tek kullanımlık olması kalitesinden ödün vermeyecek şekilde üretilen ameliyat önlükleri sıvıya dayanıklı bir yapıya sahiptir. İstanbul’da hijyen koşullarına ve bakanlık kurallarına uygun şekilde üretilen tek kullanımlık medikal ürünler ile bu kaliteye siz de sahip olabilirsiniz toptan medical ürün siparişi için Fimmedical sipariş sayfamızdan form doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz