Toptan tek kullanımlık cerrahi maske | Medikal maske üretimi

3 KATLI TELLİ TEK KULLANIMLIK TOPTAN MEDİKAL MASKE ÜRETİMİ

fim medical tek kullanımlık maske

Kullanım

Tek kullanımlık medikal maske burun kısmı ayarlanabilir telli yumuşak dokulu kulak askısı
nefes alabilen full ultrasonik dikişsiz. Anti-bakteriyel ve toz geçirmez. Dokusuz ve cilt dostu kumaş 3 katmanlı filtre koruması
BFE %99

Malzemeler: Dokumasız kumaş
Boyut: 175x95mm
Kontrendikasyon: Yok
Ana Talimat: Burun ve ağıza takılır
Geçerlilik Süresi: Belirtilen koşullar altında saklanır ve 1 yıldır
Ürün Performans Yapısı ve Bileşimi: Dokumasız, filtrasyon malzemesi, maske kulak lastiği ve burun klipsinden oluşur

Dış Katman : Dokumasız kumaş 20gr/m2 Spunbond

Orta Katman : Dokumasız kumaş 25gr/m2 Meltblown

İç Katman : Dokumasız kumaş 30gr/m2 Spunbond

fim medical tek kullanımlık maske

Tek Kullanımlık Medikal Maske
Genel Görünüş

fim medical toptan medikal maske

NOTLAR,UYARI VE HATIRLATMALAR

Özel saklama koşulları ve yöntemleri :

Yüksek sıcaklıkları önlemek için bağıl nemi %80’den az,
Aşındırıcı gaz ve iyi havalandırma olmayan bir odada saklayınız

Tek Kullanımlık Medikal Maske
Dış Görünüş

fim medical tek kullanımlık maske

Tek Kullanımlık Medikal Maske
İç Görünüş

fim medical tek kullanımlık maske
tek kullanımlık maske nasıl kullanılır

Nasıl Kullanılır

tek kullanımlık maske nasıl kullanılır

Bu tek kullanımlık bir üründür, yıkandıktan sonra tekrar kullanılmaz.
4 saat kullanımdan sonra yenisi ile değiştirilmesi önerilir.
Kullandıktan sonra maskeyi düz tutmaya çalışın.
Maskenin burun şeridi kullanım süresince sürekli katlanmamalıdır.
Az hava,nefes darlığı ve uyku esnasında kullanılması önerilmez.
3 yaşında çocukların akciğer kapasitesi az olduğundan kullanması önerilmez.
-5° ve 50° güvenli depolama sıcaklıklarıdır bağıl nem oranı %80den fazla olmamalıdır.
Ana ham madde:iç tabaka ve dış tabaka: El değmemiş kumaş.
Filtre tabakası: eritilmiş sprey bezi.
Tanımlama: 50 Adet, Ürün kalitesi : İyi

Fim Medical 3 katlı tek kullanımlık medikal maske üretimi dokumasız kumaştan üretilmektedir. Anti bakteriyel ve toz geçirmez yapısı ile cilt dostudur. İstanbul’da tek kullanımlık medikal maske üreticileri olarak maske üretimi yapılırken tamamen hijyen kurallarına uygun şekilde cerrahi maske imalatı yapıyoruz ayrıca üretim merkezimizi görmek için üretim merkezi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kalite standartlarımız üst seviyededir kalitemizi tescilleyen sertifikalarımızı incelemek için sertifikalar sayfamızı ziyaret ediniz. Tek kullanımlık 3 katlı medikal maskelerimizi toptan olarak satın alabilirsiniz, sipariş vermek için sipariş sayfasından formu doldurmanız yeterli olacaktır. Medikal maske üreticileri olarak insan sağlığının öneminin bilincinde olmakla beraber maske fabrikalarımızın hijyeninin titizlikle takibini yapmaktayız. Cerrahi maske üretiminde önceliğimiz insan salığını korumak ve devamlılığını sağlamaktır.

Medikal maskelerimizin 2 çeşidi bulunmaktadır. Mavi ve beyaz renk çeşitleri bulunan tek kullanımlık medikal maskelerimizde kalite farkı yoktur.

Cerrahi maske burun kısmında bulunan alüminyum tel sayesinde burun bölgesini kavrar ve sürekli düşerek size rahatsızlık vermez.

Tek kullanımlık medikal maskelerimizde anti bakteriyel kumaş mevcuttur uzun süre kullanıma uygundur fakat gün değişiminde yenisi ile değiştirmeniz gerekir 

Toptan Medikal Maske | Bulaşıcı Virüsler

Dünyamızda koronavirüs etkikerini hala gösterirken, 1 yıldan falzadır hala etkisinde azalma görülmeyip mutasyonlara uğrayarak insan sağlığına tehditleri devam ediyor. Çin’in Vuhan kentinde çıkan bu virüs kısa sürede tüm dünyaya bulaştı. Bulaşıcılığı engellemek için alınan tedbirlerin başında gelen cerrahi maske (Medikal maske) kullanımı arttı ve zorunlu hale geldi.

Bazı ülkelerde başta Almanya olmak üzere n95 maskeler zorunlu hale geldi. Peki medikal maskeler virüslerin bulaşıcılığına karşı ne gibi önlemler sağlıyor ve işe yarıyor mu ?

Bu sorunun cevabı net olarak evet diyebiliriz. Cerrahi maskeler diğer adı ile medikal maske tek korona virüs değil bulaşıcı olan tüm virüslere karşı etkilidir. Bulaşmayı kesin ve kesin olarak engeller demek mümkün değildir.

Örnek vermek gerekirse medikal maske takmış bir şekilde iş yerinize gittiniz çalışma ortamınızda 8 -10 kişi mevcut bulunduğunuz alanda havalandırma sistemi yok ise ve hatalık taşıyan bir kişinin hapşurması öksürmesi sonucu havaya saçılan sıvı parçacıklar sizin solunum yollarınıza kalkan görevi gören medikal maske sayesinde ulaşamaz.

Fakat uzun süre hastalık taşıyan birey ile aynı alanda, havasız bir ortamda uzun süre durulması virüs riskini arttırır ek olarak şunu belirtmek te fayda var yeni mutasyona uğramış korona virüs bulaşıcılık oranı %75 artmıştır medikal maske kullanmayan bireylerin hastalığa yakalanma oranı kaçınılmaz hale geldi.

Medikal maskeler sadece sağlıklı bireylerin değil hastalık taşıyan bireylerinde takması zorunludur. Bunun nedeni ise sağlıklı birey kendisine virüs bulaşmaması, hastalıklı birey ise hastalığı yayma hızını yavaşlatmak içindir.

Sadece medikal maske takmak bu süreçte büyük önem kazanırken yapılması gerekenler bununla sınırlı değildir. Ellerimizi sık sık ve en az yarım dakika yıkamamız ellerimizde olan virüslerden arınmasına yardımcı olur. Gözlerimizi ellerimizle ovalamamak çok önemlidir.

Virüse Karşı En Etkili Medikal Maskeler ?

En etkili medikal maskeler ile alakalı paylaştığımız blog yazımızı okuyarak detaylı inceleyebilirsiniz. Bulaşıcı virüslere karşı en etkili medikal maskeler ise  şu şekilde listeleyebiliriz.

  • Cerrahi Maske (Medikal Maske)
  • N95 Maske
  • FFP2 Tipi Maske
  • FFP3 Tipi Maske
  • Baskılı Maske
  • Ev Yapımı Maske

Ev yapımı maske kullanan kişilerin sık sık yıkaması önemli detaydır. Medikal maskeler için ise artan talep sonrası fiyatların artması ve merdiven altı üretimler ile insan sağlığına fayda yerine zarar verenleri mevcuttur. Üretim için gerekli belgeleri almış ve hijyen standartlarında bakanlık onaylı üretim sağlayan medikal maske üreticilerini tercih etmelisiniz.

Fim Medical olarak üretim merkezimiz ve çalışma belgelerimiz ile uygun fiyat medikal maske imalatı yapmaktayız.

Kalitesi belgeli bir cerrahi maske hem en güvenilir korumayı sağlarken hem de kolay ulaşımı ile insanların en çok tercih ettiği medikal maskedir. Eczaneler ve online satış sitelerinden tedarik edilebiliyor.

Markası Fim Medical olan medikal maskeler 3 katlı anti bakteriyel kumaşı ve rahat kullanımı ile toptan medikal maske satış pazarında ciddi pay sahibi oldu. Toptan medikal maske siparişi için sipariş sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz